Životní cíle

Ať už se nacházíte v jakékoli životní etapě, můžeme vám být partnerem v oblasti finančních výzev a příležitostí, kterým čelíte, nebo jsou pro vás důležité.

Zde je několik příkladů otázek, které si kladou naši klienti, a na které vám můžeme v oblasti finančního plánování  pomoci odpovědět.

Přehled nejčastějších životních cílů

Není snadné plánovat budoucnost. Většina z nás by si přála vědět, co nás čeká za příští zatáčkou. Jaký dopad na náš zítřejší život bude mít dnešní rozhodnutí.

Je to skvělý pocit když se daří a pracovní i rodinný život funguje. Roste-li váš finanční majetek je dobré položit si otázku z čeho se vlastně skládá? Zda vámi zvolená strategie vás dovede k vašim cílům. Existují nějaká rizika, o kterých je dobré vědět a případně se na ně připravit? Klienti po nás požadují, pohled zvenčí a bez emocí.

Jedním z našich důležitých přání je, aby naše děti byly dobře vybaveny na svůj budoucí život. V měnícím se světě není jednoduché poznat, jaké dovednosti budou potřebovat. Kolik peněz a času si na to budete muset rezervovat? Na tyto otázky nelze s předstihem konkrétně a jednoznačně odpovědět. Učíme se ze zkušeností ostatních. Můžeme vám pomoci připravit plán, abyste byli co nejlépe připravení , až to bude potřeba.

Není snadné zařadit do svých dnešních plánů náš život za 30, 40 let. Jak čas plyne, náš životní styl se přizpůsobuje změnám priorit a ve 40-ti je tak nějak jednodušší plánovat to, co bude za 20 let. Nikdy není příliš brzy na plánování budoucnosti, ale musíme k tomu vždy dozrát.

Představa blížícího se důchodu působí na každého jinak. Není potřeba zpomalit jen proto, že stárneme, mnoho z nás si přeje zpomalit z důvodu změny zaměření. Chce věnovat více času svým koníčkům, svým blízkým, předávat své celoživotní zkušenosti. Jak ale financovat svůj nový životní styl? Většina z nás podceňuje příjem potřebný k tomu, co si přejeme. Začněte plánovat odchod na rentu hned teď a buďte o krok napřed.


Dává vám to smysl?

Pojďme se potkat

Osobně vám představím své služby. Zodpovím dotazy. Probereme vaše potřeby a plány. A uvidíme, zda-li a jak dál. Je důležité, abychom byli na stejné vlně. Abychom si i lidsky sedli. To ale nezjistíme, když neuděláte první krok. Budu se těšit na setkání.